Květen

Také měsíc květen byl ve znamení mnoha akcí. Máme za sebou další z projektových dnů. Tentokrát jsme řešili Evropu, Evropskou unii, její členské státy, hymnu a ostatní symboly. V rámci tréninku jsme opět sportovali na atletickém stadionu na Dukle. Vybraní z nás zabojovali na turnaji ve florbalu s panem učitelem Řehákem v ZŠ Svítání. Nezískali jsme sice medaili, ale zahráli jsme si výborně. V pracovním vyučování si tentokrát děvčata mákla, když zvelebovala prostranství před školou. A kluci zase v rámci zeleninového týdne připravovali pomazánku a krásný zeleninový talíř.

Mgr. Milena Vašíčková